Drukarnia fleksograficzna

Świadczmy usługi nadruku flexo od 1995 r. Nasz park maszynowy składa się z 4 zwojowych drukarek z centralnym cylindrem dociskowym producentów przystosowanych do drukowania farbami rozpuszczalnikowymi oraz wodnymi.

Wykonujemy nadruki na podłożach o różnorodnej grubości i szerokości takich papier, folie PP, PET, PE, CAST i inne.
Nasze maszyny wyposażone są w szereg cyfrowych czujników i kamer umożliwiających przeprowadzenie procesu drukowania z chirurgiczną precyzją, a zespół naszych operatorów tworzą osoby posiadające kompetencje i doświadczenie w realizacji różnych, często bardzo złożonych projektów. Stanowi to gwarancję zadowolenia najbardziej wymagających klientów.
Wykonujemy ciągła kontrolę kodów kreskowych w czasie druku, istnieje możliwość wygenerowanie raportów z badania na życzenie klienta.

Na początku roku 2020 dołączyliśmy do naszego parku maszynowego fabrycznie nową maszynę drukującą, pozwalającą nam przeprowadzać cały proces druku w najnowszej obecnie dostępnej na rynku technologii.
Max. szerokość druku to 1200 mm. Drukujemy zestawy kolorów CMYK oraz Pantone® w jakości HD Flexo.

Wykonujemy również lakierowanie folii, w tym: z dodatkami matującymi, zwiększającymi połysk lub imitującymi papier (efekt „paper touch”) itp.

Służymy fachowym doradztwem przy każdym zamówieniu.

Naszym największym atutem jest terminowość i krótki czas realizacji zamówień.

Oprócz nadruku możemy dla Państwa wykonać szereg innych danego usług takich jak:

Usługi nadruku wykonujemy na materiale swoim lub powierzonym.